*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Susitikimas su "Misija Sibiras 2011" dalyviu

Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje kviečia į susitikimą su Juozu Valčiuku, projekto "Misija Sibiras 2011" dalyviu.

"Misija Sibiras" - tai jau šeštus metus iš eilės vykstantis jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projektas, kuriuo siekiama įamžinti Sibire kalėjusių tautiečių atminimą. Jo metu jaunimo ekspedicijos iš Lietuvos vyksta tvarkyti Sibiro gilumoje esančius lietuvių tremtinių ir politinių kalinių kapus bei susitinka su vis dar ten gyvenančiais lietuviais. Sugrįžę į Lietuvą, projekto dalyviai kasmet pristato savo atliktus darbus.

Juozas Valčiukas yra Mykolo Riomerio universiteto teisės fakulteto dėstytojas, dalyvavęs praeitų metų vasarą vykusioje ekspedicijoje. Susitikimo metu jis pasidalins savo įspūdžiais apie dalyvavimą projekte, prisiminimais apie labiausiai įsimintinus įvykius ir pristatys projekto metu atliekamas veiklas.

Renginys vyks sausio 19 d. (ketvirtadienį) 17 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje (Rupniecibas iela 24, Ryga).