Šiaulių universitete paminėtas asociacijos „Baltų centras“ 10-metis
2013 m. sausio 22 d. Šiaulių universitete paminėtas asociacijos „Baltų centras“ 10-metis. Šia proga „Baltų centro“ ilgametei vadovei Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto doc. dr. Reginai Kvašytei buvo įteiktas Lietuvos užsienio reikalų ministerija apdovanojimas – garbės ženklas „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“. Apdovanojimą, skirtą už Lietuvos ir Latvijos humanitarinį bendradarbiavimą, istorijos, kultūros puoselėjimą, įteikė Lietuvos ambasadorius Latvijoje Ričardas Degutis.
2013 m. sausio 22 d. Šiaulių universitete paminėtas asociacijos „Baltų centras“ 10-metis. Šia proga „Baltų centro“ ilgametei vadovei Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto doc. dr. Reginai Kvašytei buvo įteiktas Lietuvos užsienio reikalų ministerija apdovanojimas – garbės ženklas „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“. Apdovanojimą, skirtą už Lietuvos ir Latvijos humanitarinį bendradarbiavimą, istorijos, kultūros puoselėjimą, įteikė Lietuvos ambasadorius Latvijoje Ričardas Degutis.
