*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Rygos lietuvių mokykla švenčia 20-metį

 

Rugsėjo 30 dieną Rygos lietuvių vidurinė mokykla pažymi savo 20-metį. Mokyklą įkūrus 1991 metais, joje mokėsi vos 9 mokiniai. Po keturių metų jai suteiktas pagrindinės, o 2000-aisiais – vidurinės mokyklos statusas. Šiuo metu Rygos lietuvių mokykloje mokosi 365 auklėtiniai. Ji tapo daugelio Rygos lietuvių organizacijų susitikimų ir renginių vieta.