Pristatytas Lietuvos ir Latvijos pasienio regionų bendradarbiavimas
Pristatytas Lietuvos ir Latvijos pasienio regionų bendradarbiavimas
Rugsėjo 22-ąją, Baltų vienybės dieną, Rokiškyje įvyko Lietuvos-Latvijos pasienio regionų bendradarbiavimo metinis renginys „Latvija-Lietuva: pasiekimai“. Dalyviai galėjo susipažinti su ES pasienio bendradarbiavimo programos „LATLIT“ vykdomais projektais verslo, transporto, aplinkosaugos, kultūros ir švietimo srityse. Rokiškio krašto muziejuje surengta projektų mugė.