*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

MISIJA SIBIRAS 2012

Lietuvos Respublikos ambasada Latvijos Respublikoje kviečia Jus į susitikimą su Stase Narkevičiūte, Tadu Valančiumi ir Kazimiru Bogdanu, projekto „Misija Sibiras 2012” dalyviais

 Renginys vyks

2012 metų gruodžio 5 d. 17 val.

Latvijos Okupacijos muziejuje

Raiņa bulvāris 7, Ryga

(dėmesio – pakeistas adresas! Muziejus įsikūręs buv. JAV ambasados patalpose) 

„Misija Sibiras” – tai jau septintus metus iš eilės vykstantis jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projektas, kuriuo siekiama įamžinti Sibire kalėjusių tautiečių atminimą. Jo metu jaunimo ekspedicijos iš Lietuvos vyksta tvarkyti Sibiro gilumoje esančių apleistų lietuvių tremtinių ir politinių kalinių kapų bei susitinka su vis dar ten gyvenančiais lietuviais. Sugrįžę į Lietuvą, projekto dalyviai kasmet pristato savo atliktus darbus.

Susitikimo metu projekto dalyviai pasidalins savo įspūdžiais apie dalyvavimą projekte, prisiminimais apie labiausiai įsiminusius įvykius ir pristatys projekto metu atliekamas veiklas.