Lietuvos Ministras Pirmininkas dalyvaus “Rygos konferencijoje 2011”
Lietuvos Ministras Pirmininkas dalyvaus “Rygos konferencijoje 2011”
Lietuvos Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius š.m. rugsėjo 16 dieną atvyksta į „Rygos konferenciją 2011“. Kartu su Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Suomijos premjerais A.Kubilius dalyvaus konferencijos atidarymo diskusijoje „Kokie mūsų veiksmai, mažėjant ekonominiam augimui ir saugumui ES ir NATO?“