*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE RYGOJE PAMINĖTA GEDULO IR VILTIES DIENA

            Birželio 12 d. Lietuvos ambasadoje Rygoje Latvijoje gyvenantys lietuviai paminėjo Gedulo ir Vilties dieną.  Renginio metu ambasadoje buvo peržiūrėtas režisieriaus Donato Žvirblio dokumentinis filmas „Misija Sibiras’13. Tiumenė“. Filmas „Misija Sibiras'13. Tiumenė" - tai ne tik tūkstančius kilometrų nuo Lietuvos nutolusio Sibiro peizažas,  kadaise gausiai lietuvių apgyvendintos vietovės, bet ir  atkaklus darbas, siekiant įamžinanti mūsų senelių atminimą.

„Misija Sibiras'13. Tiumenė" pažymi, kad pilietiškumas - tai naujos galimybės, ambicijos, visą gyvenimą neblėstantys įspūdžiai, geri, naudingi darbai ir turiningai praleistas laikas. Per aštuonis projekto gyvavimo metus lietuvių tremties ir kalinimo vietose, Sibire, jau apsilankė dvylika jaunimo ekspedicijų, sutvarkiusių apie 100 lietuviškų kapinių ir susitikusių su ten gyvenančiais lietuviais.

Daugiau informacijos apie projektą "Misija Sibiras" galite rasti interneto svetainėje http://2014.misijasibiras.lt/