LIETUVOS AMBASADA RYGOJE SURENGĖ LABDAROS AKCIJĄ
Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje tęsdama glaudų bendradarbiavimą su Latvijos gerovės ministerija, š.m. balandžio 22 d. organizavo labdaros akciją, kurios metu Lietuvos Respublikos ambasadorius Latvijoje Antanas Vinkaus kartu su Rygos miesto meru Janiu Birku Latvijos sostinės daugiavaikėms šeimoms ir žmonėms su negalia įteikė AB „Snaigė“ dovanotus penkis šaldytuvus.
Pasak ambasadoriaus Antano Vinkaus, tokias humanitarines akcijas planuojama tęsti ir toliau.