LATVIJOJE PRASIDĖJUSI VISUOMENINĖ KAMPANIJA „NEŠIUKŠLINK KELKRAŠČIUOSE!“ PRIMINS ŠIUKŠLINTOJAMS APIE GRESIANČIAS BAUDAS
Liepos 12 dieną Latvijoje prasidėjo visuomeninė kampanija „Nešiukšlink kelkraščiuose!“, kurios metu keliuose bus pastatyti nauji informaciniai ženklai. Kelių ženklai primins vairuotojams, kad šiukšlinimas kelkraščiuose baudžiamas 50 - 500 latų (apie 250 - 2500 litų).
2009 metais už šiukšlių palikimą kelkraščiuose buvo nubausti 33 asmenys. Minėtą kampaniją iniciavo Latvijos Respublikos valstybės policija, Aplinkos tarnyba, Saugaus eismo direkcija, bendrovė „Latvijos valstybiniai keliai" ir visuomeninė organizacija „Švarūs miškai“.
Lietuvos ambasada ragina visus keliautojus paisyti akcijos organizatorių reikalavimo ir tausoti mus supančią aplinką.