*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Kviečiame į parodos "Misija Sibiras '11" atidarymą

Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje Respublikoje ir Latvijos Okupacijos muziejus kviečia jus į nuotraukų parodos "Misija Sibiras '11" atidarymą, kuris įvyks 2012 metų birželio 5 dieną 17.00 val. Latvijos Okupacijos muziejuje, Strelneku laukums 1, Ryga. "Misija Sibiras '11" - tai jau septintus metus iš eilės vykstantis jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projektas, kuriuo siekiama įamžinti Sibire kalėjusių tautiečių atminimą. Jo metu jaunimo ekspedicijos iš Lietuvos vyksta tvarkyti Sibiro gilumoje esnačių apleistų lietuvių tremtinių ir politinių kalinių kapų bei susitinka su vis dar ten gyvenančiais lietuviais.