Jelgavoje susitinka Lietuvos ir Latvijos tarpvyriausybinio bendradarbiavimo per sieną komisija
Jelgavoje susitinka Lietuvos ir Latvijos tarpvyriausybinio bendradarbiavimo per sieną komisija
Rugsėjo 30 dieną Jelgavoje rengiamas Lietuvos ir Latvijos tarpvyriausybinio bendradarbiavimo per sieną komisijos posėdis. Jame bus aptarti komisijos veiklos planai, ekonominės ir socialinės plėtros projektų įgyvendinimo eiga.
Komisijai vadovauja: iš Lietuvos pusės – vidaus reikalų viceministras Sigitas Šiupšinskas, iš Latvijos – aplinkos apsaugos ir regioninės plėtros ministras Raimonds Vejonis.