*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Birželio 14 dieną Latvijos sostinėje sutikti projekto ,,Aš + Tu = kmLT“ dviratininkai

Birželio 14 dieną Latvijos sostinėje sutikti projekto ,,Aš + Tu = kmLT“ dviratininkai.

Žygeivius globojo Lietuvos ambasada, o 18 valandą Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje įvyko  vakaronė ir susitikimas su Latvijos lietuvių bendruomene, dokumentinio filmo „Grįžtam 2009“ peržiūra ir diskusija apie lietuvybės išsaugojimą bei emigraciją. Susitikimo dalyviai skatinti aktyviai prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo, rašė pasižadėjimus atlikti naudingus darbus  Lietuvai ir pasirašė ant žygio vėliavos.