Atidaryta Sausio 13-osios - Laisvės gynėjų dienos dvidešimtmečiui atminti skirta paroda „Mes buvome Ten“
Lapkričio 30-tąją, Rygoje , Latvijos Kongresų rūmuose Lietuvos Respublikos ambasadorius Antanas Valionis iškilmingai atidarė Sausio 13-osios - Laisvės gynėjų dienos dvidešimtmečiui atminti skirtą parodą „Mes buvome Ten“. Parodą parengė Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Parlamentarizmo istorijos ir atminimo įamžinimo skyrius, o Latvijoje ji pristatoma Lietuvos Respublikos ambasadai glaudžiai bendradarbiaujant su Latvijos Tautos fronto muziejumi.
Parodoje eksponuojamos Alfredo Girdziušo, Andriaus Petrulevičiaus, Viliaus Jasinevičiaus nuotraukos, žmonių autentiški liudijimai, parašyti netrukus po sausio 11–13 d. sovietinės kariuomenės agresijos.
Atidaryme dalyvavo Rygos arkivyskupas metropolitas Zbignevas Stankevičius gausus būrys Latvijos visuomenės atstovų, užsienio valstybių diplomatai reziduojantys Latvijoje, lietuvių bendruomenės nariai. Paroda veiks iki 2010 gruodžio 20 d., o vėliau bus eksponuojama ir kituose Latvijos parodų salėse.