Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA LATVIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: Rupniecibas iela 24, LV-1010 Riga, LATVIA

plačiau »

Tel. +371 67 321 519, +371 67 320 919
Faksas +371 67 321 589
El. paštas

Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybės

Sukurta 2017.04.13 / Atnaujinta 2017.04.13 15:22
   Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybės
   Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybės
   Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybės
   Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybės
   Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybės

   Balandžio 12 dieną Lietuvos ambasada Rygoje Latvijos turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovams surengė Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybių pristatymą. „Esame artimiausi kaimynai ir visais metų laikais svetingai priimame svečius iš Latvijos. Džiaugiamės galėdami Lietuvoje pasiūlyti turizmo naujienų įvairovę, originalius aktyvaus poilsio paketus, gerai vertinamą paslaugų kokybę ir konkurencingas kainas. Ypač džiugina aktyvėjantis Lietuvos, Latvijos ir Estijos turizmo departamentų bendradarbiavimas, kviečiant aplankyti visas tris Baltijos šalis iš karto, siekiant pritraukti turistus ir iš tolimųjų rinkų, taip pat bendras dalyvavimas tarptautiniuose turizmo galimybių pristatymo renginiuose. Tai sudaro platesnes galimybes sėkmingiau konkuruoti tarptautinėje turizmo rinkoje, pritraukiant į Baltijos šalis didesnius užsieniečių srautus turizmo, medicinos ir sveikatinimo paslaugoms, - sakė sveikinimo kalboje Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas.   

   Renginyje dalyvavo ir platų poilsio ir pramogų pasirinkimą Lietuvoje, ekologišką aplinką, kultūrinį ir kulinarinį paveldą, turizmo naujienas ir išskirtinius traukos objektus, naujus maršrutus ir apsistojimo vietas, artėjančius renginius, teikiamas kokybiškas ir visapusiškas sveikatos priežiūros ir sveikatinimo paslaugas pristatė Vilniaus ir Kauno miestų turizmo ir verslo plėtros agentūrų, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos, Rytų Aukštaitijos regiono, apimančio Molėtų, Utenos, Ignalinos ir Anykščių savivaldybes, turizmo informacinių centrų, Birštone įsikūrusio sveikatingumo ir poilsio komplekso „Vytautas Mineral SPA“ ir Medicinos ir diagnostikos centro Vilniuje atstovai.

   Po turizmo naujienų pristatymo, renginio svečiai turėjo galimybę dalyvauti loterijoje, kurią organizavo Lietuvos turizmo paslaugų tiekėjai, taip pat padegustuoti įvairių Lietuvos regionų kulinarinio paveldo  vaišių.

   Šis renginys – vienas iš kasmet ambasados organizuojamųjų atvykstamąjį turizmą į Lietuvą skatinamųjų renginių, kurių tikslas – pristatyti Lietuvos turizmo verslo aktualijas bei stiprinti ir plėsti kontaktus tarp abiejų šalių turizmo paslaugų tiekėjų.

   Lietuvos Valstybinio turizmo departamento duomenimis,  2016 m., remiantis turistų apgyvendinimo statistika, turistų skaičius iš Latvijos į Lietuvą išaugo 15,3 proc. (Lietuvoje apsilankė 134, 5 tūkst. turistų iš Latvijos, palyginimui, 2015 m. – 116,6 tūkst.). Latvija ir toliau išlieka prioritetinių Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkų penketuke. Latvijos centrinio statistikos biuro duomenimis, remiantis apgyvendinimo statistika, 2016 m. Latvijoje apsilankė 158,8 tūkst. turistai iš Lietuvos (palyginimui 2015 m. 145 tūkst.). Lietuva Latvijoje yra atvykstamojo turizmo rinkų trečioje vietoje. 

    

   Naujienlaiškio prenumerata