Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA LATVIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: Rupniecibas iela 24, LV-1010 Riga, LATVIA

plačiau »

Tel. +371 67 321 519, +371 67 320 919
Faksas +371 67 321 589
El. paštas

Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir aktyvaus laisvalaikio naujienos

Sukurta 2016.10.21 / Atnaujinta 2016.10.21 10:34
   Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir aktyvaus laisvalaikio naujienos
   Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir aktyvaus laisvalaikio naujienos
   Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir aktyvaus laisvalaikio naujienos
   Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir aktyvaus laisvalaikio naujienos
   Rygoje pristatytos Lietuvos turizmo ir aktyvaus laisvalaikio naujienos

   Spalio 20 dieną Lietuvos ambasada Rygoje, bendradarbiaudama su Šiaulių, Biržų ir Birštono turizmo informacijos centrais, Bistrampolio dvaru ir SPA VILNIUS grupe surengė Lietuvos turizmo galimybių pristatymą, kuriame Latvijos turistinių agentūrų ir žiniasklaidos atstovai buvo supažindinti su įvairiomis Lietuvos lankytinomis vietomis, pramogomis, teminiais maršrutais, įvairiomis edukacinėmis, kultūrinėmis, aktyvaus poilsio ir sveikatinimo programomis, kulinarinėmis kelionėmis. Sveikindamas renginio dalyvius, Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas pasidžiaugė kasmet abipusiai stabiliai augančiu turistų srautu, kartu pristatydamas Latvijos atstovams naujai sukurtą Lietuvos turizmo prekės ženklą „Lietuva. Grožis tikrume“, kurio tikslas sudominti keliautojus Lietuvos gamtos ir kultūros paveldu ir išskirti mūsų šalį iš kitų turistinių krypčių.

   Šiaulius – Saulės miestą, garsėjančius savo unikaliais muziejais ir jų gausa, siūlančiais turistams intriguojančias ir nestandartines ekskursijas, edukacijas ir degustacijas pristatė Šiaulių turizmo informacijos centro atstovas A. Valentėlis kartu su šio centro direktore Rūta Stankuviene. Svetingus ir turtingus savo praeitimi, istorija ir kulinariniu paveldu, išgarsėjusius unikaliomis aludarystės tradicijomis Biržus, populiarinančius ir ekologinį turizmą pristatė Biržų meras Valdemaras Valkiūnas ir šio miesto Turizmo informacijos centro atstovė Raminta Indriulėnienė. Renginyje dalyvavusiems Latvijos turizmo agentūrų ir žiniasklaidos atstovams vieną seniausių ir gražiausių, apdovanoto natūralios gamtos turtais ištisus metus džiuginantį turistus Birštono kurortą, jo naujienas ir sveikatinimo paslaugų įvairovę pristatė šio miesto turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė. Lietuvos istorijos, kultūros ir poilsio oazę Šiaurės Lietuvoje – Bistrampolio dvarą pristatė Bistrampolio dvaro komplekso direktorius Rimantas Gudelis. VILNIUS SPA grupės atstovė Jovita Žigienė, pristatydama garsiojo Lietuvos kurorto - Druskininkų išteklius, ištobulintas procedūras ir sveiką gyvenseną praktikuojančius Anykščius, garsėjančius naujais turistiniais objektais, maršrutais ir sveikatinimo  paslaugomis, kvietė pasinaudoti  Vilniaus Spa siūlomu sveikatingumo (Wellness) konferencijos pasiūlymu, kurios metu aktyvų veiklą galima puikiai suderinti su poilsiu, sveika gyvensena ir mityba.

   Renginio pabaigoje abiejų šalių turizmo profesionalai dalijosi idėjomis ir patirtimi, tarėsi dėl bendradarbiavimo planų, taip pat mėgavosi Lietuvos kulinarinio paveldo vaišėmis.

   Valstybinio turizmo departamento duomenimis, palyginus 2015 ir 2016 metų pirmojo pusmečio duomenis, remiantis turistų apgyvendinimo statistika, 2016 m. turistų skaičius iš Latvijos į Lietuvą išaugo 16,3 procentų. Latvija ir toliau išlieka prioritetinių Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkų penketuke. Latvijos centrinio statistikos biuro duomenimis, remiantis apgyvendinimo statistika, per pirmus šešis šių metų mėnesius Latvijoje apsilankė virš 64 tūkst. turistų iš Lietuvos, t.y. 11,3 procentais daugiau per tą patį laikotarpį 2015 metais.

   Naujienlaiškio prenumerata