Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA LATVIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: Rupniecibas iela 24, LV-1010 Riga, LATVIA

plačiau »

Tel. +371 67 321 519, +371 67 320 919
Faksas +371 67 321 589
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpg

Vakar ambasadoje su Rygoje gyvenančiais lietuviais susitiko pulkininkas Vytautas Reklaitis ir majoras Tomas Balkus. Abu kariai - Rygoje įsikūrusio NATO Strateginių komunikacijų centro darbuotojai.

NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Latvijoje »
1.jpg

Maloniai kviečiame į paskaitą-diskusiją lietuvių kalba Informacinio amžiaus karas dėl žmonių protų.

NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Latvijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_5156 (2).JPG

2018 metų vasario 13 dieną Lietuvos ambasadoje Rygoje įvyko bendras renginys su NATO strateginės komunikacijos centru, skirtas paminėti artėjantį Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį. Renginio dalyvius pasveikino Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas. Jis supažindino su pagrindiniais Lietuvos 100-mečiui paminėti planuojamais renginiais Latvijoje.

NATO strateginės komunikacijos centre Lietuvai atstovaujantys pulkininkas Vytautas Reklaitis ir majoras Tomas Balkus tarptautiniam Centro kolektyvui padarė prezentaciją apie mūsų šalies valstybingumo istoriją, pagrindinius pasiekimus.

NATO ir tarptautinis saugumas » Istorinė, kultūros diplomatija »
Bergmanis.JPG

2018 m. lapkričio 29 d. Lietuvos ambasados iniciatyva įvyko Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) ambasadorių susitikimas su Latvijos gynybos ministru Raimonds Bergmanis. Susitikimo metu buvo pasidalinta nuomonėmis apie saugumo situaciją Baltijos jūros regione, aptarti svarbiausi NATO darbotvarkės klausimas, bendradarbiavimas ES saugumo ir gynybos klausimais.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata