Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Prime3.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo Baltijos Ministrų Tarybos Ministrų Pirmininkų Tarybos susitikime Rygoje.

Vyriausybės vadovas pabrėžė, kad Lietuva teikia  didelę reikšmę nuolatiniam glaudžiam dialogui tarp Baltijos valstybių premjerų. Tai yra esminė sąlyga, kad  bendri projektai būtų įgyvendinti, o bendra  politika Europos Sąjungoje, NATO ir kituose tarptautiniuose formatuose būtų išties veiksminga.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Konsulinės naujienos »
Rinkimu logo.jpg

Jeigu gyvenate Latvijoje ar joje būsite š.m. gegužės 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų, Konstitucijos 12 ir 55 straipsnio pakeitimo referendumuose ir gegužės 26 d. rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos - www.rinkejopuslapis.lt.

Lietuvos piliečiai, pageidaujantys balsuoti paštu Latvijoje, privalo užsiregistruoti iki š.m. gegužės 2 d. Registruotis galima ir užpildžius registracijos anketą, kuri iki nurodytos datos turi būti atsiųsta į LR ambasadą Latvijoje.

 

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Latvijoje »
Antraste Rinkimai 3.jpg

Laikinas pasas – asmens kelionės dokumentas, kuris gali būti išduodamas Lietuvos Respublikos piliečiui, esančiam užsienio valstybėje ir pageidaujančiam tęsti kelionę (toliau – pilietis), jei jam Lietuvos Respublika jau yra išdavusi asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą. Ambasada Rygoje laikinus pasus galės išduoti nuo 2016 m. rugsėjo 1 d.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Latvijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata