Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras Darius Skusevičius susitiko su nauju Tailando ambasadoriumi

Sukurta 2018.09.12 / Atnaujinta 2018.09.12 15:28
   Viceministras Darius Skusevičius susitiko su nauju Tailando ambasadoriumi
   Viceministras Darius Skusevičius susitiko su nauju Tailando ambasadoriumi
   Viceministras Darius Skusevičius susitiko su nauju Tailando ambasadoriumi

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius rugsėjo 12 dieną susitiko su Danijos Karalystėje reziduojančiu naujuoju Tailando Karalystės ambasadoriumi Lietuvai Vichitu Chitvamarnu. Tą pačią dieną ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

   Susitikimo metu buvo aptartos šiuo metu derinamos sutartys. Lietuvos pusė priminė savo prašymą suteikti bevizį režimą iki 30 dienų į Tailandą keliaujantiems Lietuvos piliečiams. D. Skusevičius teigė, kad toks palengvinimas būtų naudingas abiems šalims. Ambasadorius atsakė, kad sutartis yra svarstoma Tailando institucijose.

   Pašnekovai sutarė, kad ekonominiai santykiai turi didelį potencialą, ypač gyvybės mokslų, biotechnologijų, informacinių ir komunikacinių technologijų srityse. Siekiant dar labiau suaktyvinti ekonominį bendradarbiavimą, nutarta apsikeisti verslo misijomis. Pasidžiaugta, kad rugsėjį Vilniuje vyksiančiame gyvybės mokslų forume „Life Sciences Baltics 2018“ dalyvaus ir delegacija iš Tailando.

   Lietuva ir Tailandas diplomatinius santykius užmezgė 1993 metų balandžio 9 dieną.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_2926.jpg

   Tailandui akredituota Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė gruodžio 3-4 dienomis susitiko su Tailando ministerijų, atsakingų už mokslą ir technologijas, skaitmeninę ekonomiką, medicinos mokslus, užsienio reikalus ir prekybą, vadovais. Susitikimuose abi pusės aptarė stiprėjančius santykius ir pažymėjo, kad  juose dar daug neišnaudoto potencialo.

   Dvišaliai santykiai »
   IMG_1370a.jpg

   Vasario 13 dieną Bankoke, Tailando sostinėje,  buvo paminėtas atkurtos Lietuvos šimtmetis ir Lietuvos Respublikos bei Tailando karalystės diplomatinių santykių užmezgimo 25-metis.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata