Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministerijoje pristatyti projekto „Kurk Lietuvai“ rezultatai

Sukurta 2018.03.13 / Atnaujinta 2018.03.13 09:32
   Užsienio reikalų ministerijoje pristatyti projekto „Kurk Lietuvai“ rezultatai
   Užsienio reikalų ministerijoje pristatyti projekto „Kurk Lietuvai“ rezultatai
   Užsienio reikalų ministerijoje pristatyti projekto „Kurk Lietuvai“ rezultatai

   Kovo 12 dieną programos „Kurk Lietuvai” dalyvės Ieva Namavičiūtė ir Kristina Belikova pristatė Užsienio reikalų ministerijoje nuo 2017 metų rudens įgyvendinto projekto „ES klausimų integravimas į švietimo ir ugdymo programas“ rezultatus.

   Projektu siekta pagerinti švietimo apie Europos Sąjungą situaciją Lietuvoje, didinti mokinių ir jaunimo žinias apie ES veikimą bei gebėjimus naudotis ES teikiamomis galimybėmis. Remiantis esamos švietimo situacijos ir gerųjų užsienio praktikų analizėmis „Kurk Lietuvai“ projekto dalyvės parengė rekomendacijas, kuriomis savo darbe turėtų vadovautis už ES klausimus bei jaunimo švietimą atsakingos valstybės institucijos ir nevyriausybinės organizacijos.

   „Šiandien itin dažnai susiduriame su informacinėmis atakomis ir melagingomis žiniomis, todėl labai svarbu gerinti visuomenės ir ypač jaunimo žinias apie ES bei stiprinti atsparumą dezinformacijai. Taip pat svarbu ugdyti jaunimo gebėjimus naudotis ES teikiamomis galimybėmis ir dalyvauti ES kūrime. Labai džiaugiuosi „Kurk Lietuvai“ dalyvių nuveiktais darbais ir tikiuosi, kad šios rekomendacijos taps pagrindu bendram institucijų ir nevyriausybinių organizacijų darbui šioje srityje“, – dėkodamas projekto dalyvėms sakė užsienio reikalų ministras L. Linkevičius.

   „Kurk Lietuvai” projekto „ES klausimų integravimas į švietimo ir ugdymo programas” rekomendacijas galite rasti čia.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   _MG_2151.jpg

   Spalio 2 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas pasirašė tarpinstitucinio bendradarbiavimo švietimo ir ugdymo Europos Sąjungos klausimais deklaraciją. Šiuo žingsniu siekiama suvienyti institucijų pajėgas skatinant su Europos Sąjunga susijusių temų integravimą į mokyklų programas.

   Ministerijos naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata