Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Rengiama tarptautinė konferencija apie verslo įsitraukimą į vystomojo bendradarbiavimo veiklas Afrikoje

Sukurta 2018.05.29 / Atnaujinta 2018.05.29 09:24

Gegužės 30 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyks tarptautinė konferencija „ICT4D Afrikoje: ar vystomajame bendradarbiavime yra vietos verslui“. Konferencijos tikslas – paskatinti Lietuvos įmones ieškoti verslo galimybių Afrikoje, kurioje informacinių technologijų ir telekomunikacijų sektorius turi didelį potencialą plėtrai.

Tikimasi, kad diskusija tarp veiklos ypatybes išmanančių pranešėjų ir dalyvių iš įvairių šios temos sektorių prisidės prie dalyvių tinklo sukūrimo ir naujų ryšių generavimo. Šiais metais konferencija bus orientuota į didesnį IT ir telekomunikacijų verslo įtraukimą į vystomąjį bendradarbiavimą.

Renginyje dalyvaus Ekonominio saugumo ir plėtros organizacijos (EBPO), blokų grandinių technologijų, verslų ir startuolių „DTBi“, „Ventures Platform“, „Yapili“, „Kumasi Hive“, „NRD“ , „SettleMint“ atstovai.

Tarptautinis ICT4D forumas Užsienio reikalų ministerijoje organizuojamas jau trečius metus iš eilės, bendradarbiaujant su tyrimų ir konsultacijų centru „AfriKo“ bei asociacija „Infobalt“. Konferencija yra vienas iš renginių, skirtų tarptautinei Afrikos dienai.

Renginio laikas: 9:00 – 13:30 val. Renginio vieta: LR Užsienio reikalų ministerija (renginys nemokamas, tačiau privalu iš anksto registruotis, o atvykus į URM – turėti asmens dokumentą ir registracijos bilietą).

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Šią savaitę radijo stotyje „M-1 Plius” startuoja viktorina „Lietuva ir pasaulis: ką žinome ir ko nežinome apie vystomąjį bendradarbiavimą?“. Viktorinos metu radijo klausytojams bus užduodami klausimai apie globalaus pasaulio problemas, besivystančioms šalims kylančius iššūkius, Lietuvos ir visos tarptautinės bendruomenės indėlį siekiant mažinti skirtumus tarp išsivysčiusių ir besivystančių šalių.

Ministerijos naujienos »

Birželio 5 dieną, 17 val., Nacionalinėje UNESCO komisijoje, Šv. Jono g. 11, Vilniuje vyks diskusija, kurios metu tarptautiniai ekspertai kartu su Lietuvos akademikais bei nevyriausybinių organizacijų atstovais diskutuos apie gajausius stereotipus teikiant humanitarinę pagalbą Afrikos šalims bei jų poveikį tiek paramą teikiantiems aukotojams, tiek pagalbą gaunančioms bendruomenėms.

Ministerijos naujienos »
IMG_1156.JPG

Gegužės 28 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko tarptautinė konferencija „Lietuvos vystomasis bendradarbiavimas: įnašas į Afrikos-ES partnerystę“, skirta aptarti Baltijos šalių galimybes įsitraukti į abipusiai naudingą bendradarbiavimą su Afrikos valstybėmis.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

Rytoj, gegužės 28 dieną, Užsienio reikalų ministerijoje vyks tarptautinė konferencija „Lietuvos vystomasis bendradarbiavimas: indėlis į Afrikos-ES partnerystę“. Konferencijos tikslas – paskatinti Lietuvą ir kitas Baltijos šalis įsitraukti į abipusiai naudingą bendradarbiavimą su Afrikos žemyno valstybėmis.

Daugiašaliai santykiai »
logo baltas.jpg

Minint Tarptautinę Afrikos dieną, gegužės 25-ąją, kaip ir kasmet Lietuvoje rengiamas festivalis „Afrikos dienos“. Šiemet renginiai vyks nuo gegužės 20 dienos iki birželio 19 dienos. Festivalio lankytojai turės galimybę susipažinti su Afrikos žemyno šalių muzika, tradicijomis, verslo galimybėmis, plėsti supratimą apie šį žemyną, jo ryšius su Lietuva.

Ministerijos naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

Balandžio 10 dieną Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) paskelbė preliminarius duomenis apie 2018 metais valstybių donorių suteiktą oficialią paramą besivystančioms šalims.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

Naujienlaiškio prenumerata