Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasada Kinijoje dalyvavo tarptautinėje labdaros mugėje

Sukurta 2018.10.22 / Atnaujinta 2018.10.22 09:26
  Lietuvos ambasada Kinijoje dalyvavo tarptautinėje labdaros mugėje

  Spalio 21 dieną Lietuvos ambasados Kinijoje darbuotojai dalyvavo jubiliejinėje 10-ojoje tarptautinėje labdaros mugėje „Meilė neturi sienų – išgirsk pasaulio meilę“, kurios metu surinktos lėšos bus skirtos klausos sutrikimų turintiems vaikams.

  Lietuvos stendas, kaip ir kasmet, buvo vienas iš populiariausių – jis traukė lankytojus lietuvišku gintaru, krepšinio legendos Jono Kazlausko nuotraukomis, o išalkę buvo vaišinami lietuviškais javinukais.

  Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė  pasveikino Lietuvos stende apsilankiusį Kinijos valstybės patarėją ir užsienio reikalų ministrą Wang Yi ir jo žmoną, mugės globėją, kuri padėkojo visiems dalyviams už aktyvų indėlį Kinijos vyriausybės kovoje su skurdu ir labdaros lėšas, kurios skiriamos vaikams ir negalią turintiems žmonėms skurdžiuose Kinijos regionuose.

  Labdaros mugės metu surengtas koncertas, kuriame lankytojus lietuviškomis dainomis ir šokiais džiugino Pekino tarptautinių studijų universiteto studentai.

  Labdaros mugėje kasmet dalyvauja apie 100 užsienio ambasadų, tarptautinių organizacijų, reziduojančių Pekine, joje apsilanko apie 15 tūkst. lankytojų. Per dešimtmetį labdaros renginio dalyviai surinko virš 26 mln. Kinijos juanių. Šios lėšos skirtos vargingų Junanio, Gansu, Henano ir Guižou provincijų ir Guansi Žuang autonominio regiono vietovių kaimo gyventojams, vaikams ir negalią turintiems žmonėms.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_20190531_103355.jpg

  Gegužės 31 dieną Lietuvos delegacija, vadovaujama Ekonomikos ir inovacijų viceministro Mariaus Skuodžio, lankėsi Šandongo provincijos sostinėje Dzinane, kur buvo surengta Lietuvos pristatymo konferencija „Welcome to Lithuania“. Konferencijos dalyvius pasveikino Dzinano meras Sun Shutao, viceministras Marius Skuodis, Lietuvos ambasadore Kinijoje Ina Marčiulionytė.

  Atstovybių naujienos »

  Balandžio 24 dieną Lietuvos ambasada Kinijoje 108 milijonus gyventojų turinčioje Henan provincijoje Kinijoje surengė Lietuvos pristatymo seminarą „Welcome to Lithuania“. Seminaro metu buvo pristatyta Lietuvos investicinė aplinka, transporto sektorius, turizmo galimybės ir žemės ūkio produktai.

  Dvišaliai santykiai »
  URT.jpg

  Kovo 18 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Briuselyje. Ministrai aptarė situaciją Moldovoje, diskutavo dėl Europos Sąjungos (ES) santykių su Kinija.

  Daugiašaliai santykiai »

  Ministras Linas Linkevičius kovo 18 dieną Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje. Darbotvarkėje numatyti Moldovos, Kinijos, Jemeno klausimai, planuojamas penktųjų neteisėtos Krymo aneksijos metinių paminėjimas.

  Europos Sąjunga »
  1214kinija.jpg

  Gruodžio 12-13 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Kinijos Zhejiang provincijos sostinėje Hangzhou, kur susitiko su provincijos administracijos atstovais ir palaikė Lietuvos plaukikus, dalyvaujančius FINA pasaulio plaukimo čempionate.

  Atstovybių naujienos »
  11.jpg

  Spalio 18 dieną Pekine Lietuvos ambasada Kinijoje kartu su Švietimo mainų ir paramos fondu surengė Lietuvos ir Kinijos aukštųjų mokyklų seminarą, skirtą tarpusavio ryšių stiprinimui, ypač išnaudojant „Erasmus plius“ programos teikiamas galimybes.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata