Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Užsienio reikalų ministerija griežtai smerkia spalio 15 dieną Mogadiše, Somalyje, prieš taikius gyventojus įvykdytą siaubingą teroro išpuolį, pražudžiusį daugybę nekaltų žmonių. Reiškiame gilią užuojautą žuvusiųjų ir nukentėjusių artimiesiems, linkime stiprybės sužeistiesiems.

Kalbos, pareiškimai »

2017 metų spalio 1 dieną įvykęs referendumas Katalonijoje neatitiko Ispanijos Konstitucijos nuostatų.

Lietuva tvirtai remia Ispanijos Karalystės teritorinį vientisumą ir suverenitetą. Turi galioti įstatymo viršenybė.

Kalbos, pareiškimai »

Rugsėjo 3 dienos rytą Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos įvykdytas branduolinis bandymas yra grubus tarptautinių teisinių įsipareigojimų pažeidimas, didžiulė grėsmė ne tik taikai Azijoje, bet ir globaliam stabilumui ir saugumui.

Kalbos, pareiškimai »

Lietuva tvirtai remia Ukrainos nepriklausomybę, suverenumą ir teritorinį integralumą. Laikomės griežtos principingos pozicijos Rusijos agresijos prieš Ukrainą ir neteisėtos Krymo aneksijos klausimu.

Kalbos, pareiškimai »

Liepos 15-ąją dieną minime pirmąsias metines po nepavykusio bandymo įvykdyti karinį perversmą Turkijoje. Įvykio metu žuvo keli šimtai nekaltų žmonių ir per 2000 žmonių buvo sužeista. Lietuvos užsienio reikalų ministerija reiškia solidarumą su Turkija ir Turkijos žmonėmis, tą naktį susitelkusiems ginti savo demokratiškai išrinktos vyriausybės. Kaip ir tą naktį, Lietuva reiškia nuoširdžią užuojautą aukų artimiesiems ir griežtai smerkia Turkiją ir visą tarptautinę bendruomenę sukrėtusį pasikėsinimą į Turkijos demokratiją.

Kalbos, pareiškimai »

Praėjusiais metais apibendrinome mūsų veiklos rezultatus už ilgesnį – ketverių metų – laikotarpį. Todėl šiandien norėčiau trumpai aptarti svarbiausius procesus nuo 2016 m. susitikimo ir pažvelgti į priekį – kokie svarbiausi iššūkiai ir prioritetai kitiems metams ir vidutinės trukmės perspektyvoje.

Kalbos, pareiškimai »

Lietuvos užsienio reikalų ministerija reiškia nuoširdžią užuojautą nukentėjusiems dėl miškų gaisrų  Portugalijoje bei žuvusiųjų dėl šios nelaimės artimiesiems.

Konsulinės naujienos » Kalbos, pareiškimai »

Užsienio reikalų ministerija reiškia  susirūpinimą dėl masinio taikių demonstrantų sulaikymo Maskvoje, Sankt Peterburge ir daugelyje kitų Rusijos Federacijos miestų. Tarp kelių šimtų sulaikytųjų yra nemažai Rusijos opozicijos lyderių, tarp jų – Kovos prieš korupciją fondo steigėjas ir šios protesto akcijos organizatorius Aleksejus Navalnas, Ilja Jašinas ir kiti.

Kalbos, pareiškimai »

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius laiške pareiškė užuojautą Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretoriui Borisui Johnsonui dėl šios šalies sostinėje Londone birželio 3 vakare įvykdytų brutalių išpuolių dėl kurių septyni nekalti žmonės žuvo ir virš 50 buvo sužeisti.

Ministerijos naujienos » Kalbos, pareiškimai »

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius laiške pareiškė užuojautą Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretoriui Borisui Johnsonui dėl Mančesteryje gegužės 23 dieną įvykdyto ir daugybės nekaltų žmonių gyvybių bei sužalojimų pareikalavusio teroristinio išpuolio.

Kalbos, pareiškimai »

Lietuvos pozicija Astravo AE klausimu yra principinga ir aiški: Astravo AE statybos turi būti sustabdytos dėl projekto neatitikimo tarptautiniams aplinkosaugos ir branduolinės saugos standartams, dėl daugelio itin rimtų pažeidimų projekto vystymo procese, dėl nuolat vykstančių rimtų incidentų Astravo AE statybos aikštelėje, žemos darbo saugos kultūros, branduolinę saugą prižiūrinčios institucijos ir statybos darbus atliekančių organizacijų kompetencijos ir patirties stokos vystant Astravo AE projektą bei dėl nuolatinių manipuliacijų tarptautiniais instrumentais ir viešąją nuomone Baltarusijoje ir kaimyninėse šalyse.

Kalbos, pareiškimai »

Reaguodama į pranešimus apie balandžio 9 dieną okupuotame Gruzijos Cchinvalio regione vykusius vadinamuosius „prezidento rinkimus“ ir „referendumą“ dėl regiono pavadinimo keitimo, Lietuvos užsienio reikalų ministerija pareiškia, kad nepripažįsta jų teisinio pagrindo ir rezultatų bei smerkia tęsiamas pastangas įtvirtinti šio Gruzijos regiono aneksiją.

Kalbos, pareiškimai »

Užsienio reikalų ministerija griežtai smerkia šiandien Sankt Peterburgo metro surengtus išpuolius, kurių metu 10 žmonių žuvo ir daugiau nei 50 buvo sužeista. Reiškiame gilią užuojautą nukentėjusiųjų asmenų šeimoms ir artimiesiems, o sužeistiesiems linkime kuo greičiau pasveikti.

Konsulinės naujienos » Kalbos, pareiškimai »

LR užsienio reikalų ministerija reiškia nuoširdžią užuojautą Kolumbijos žmonėms ir žuvusiųjų artimiesiems.

Kalbos, pareiškimai »

Užsienio reikalų ministerija reiškia stiprų susirūpinimą dėl masinio taikių demonstrantų prieš korupciją sulaikymo Rusijos Federacijos miestuose. Tarp šimtų sulaikytųjų buvo ir vienas Rusijos opozicijos lyderių, Kovos prieš korupciją fondo steigėjas Aleksejus Navalnas bei kiti šio fondo darbuotojai.

Kalbos, pareiškimai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata